0
info@redzet.eu

Dažādi » Reklāma

Dizaina viesnīca OTTO Hotel & SunSPA viesnīca OTTO Hotel & Sun, 100 metrus no Baltijas jūras pludmales
Lasīt aprakstu
OTTO Hotel & Sun, arhitekte Rasa Kleina, OTTO Hotel & Sun, Pāvilosta

OTTO Hotel & Sun, arhitekte Rasa Kleina

Ja vēlaties atbalstīt portālu www.redzet.eu
ar savu brīvprātīgo ziedojumu tā attīstībai

OTTO Hotel & Sun

Dzintaru iela 7, LV-3466, Pāvilosta, Latvija

+371 63451200
info@ottohotel.lv

www.facebook.com
ottohotel.lv


Šajā laikā, kad brīvi varam apceļot tikai Latviju, un čaklākajiem ceļotājiem šķiet, ka turpat vai visas vietējās takas izstaigātas un muižas sabildētas, galamērķu sarakstam beidzot varam pievienot arī elegantu viesnīcu vēsturiskas piejūras mazpilsētas centrā. Pāvilosta ir sagaidījusi savu 4* OTTO Hotel & Sun, tikai 100m no Baltijas jūras pludmales.

Rekonstruēta pagājušā gadsimta trīsdesmitajos būvēta ēka, kur savulaik bijis gan bērnu dārzs, gan armijas daļa. Arhitekte Rasa Kleina (arī Zeimuļa Rēzeknē, Lubāna ezera Bākas autore) ar pietāti pret vēsturisko zvejnieku pilsētas apbūvi pārvērtusi kompleksu par ērtu, visiem pieejamu vietu, kur atvilkt elpu, uzkrāt spēkus un baudīt sauli cauru gadu. Atjaunojot izmantoti vēsturiskās Tīklu mājas sarkanie ķieģeļi, fasāde krāsota ar dabīgu lineļļas krāsu. Uzsvars ēkas arhitektūrā ir vērsts uz lielisko vidi, kas OTTO ir līdzās. Daļa istabu ar balkoniem ir vērstas uz Sakas upi, kuras grīvā atrodas neliela zvejas osta. Jumta terase sniedz teicamu skatu uz pēdējo saulrietu šaipus Baltijas jūrai. Redzami arī tumši zaļie priežu meži un Pāvilostas Pelēkā kāpa, kā arī OTTO pagalms, kurā pēc pāris nedēļām sāks ziedēt tur sastādītie 8000 krokusi.

Kamēr ierobežojumi neļauj sniegt labsajūtas pakalpojumus, OTTO Hotel & Sun istabas cenā iekļauta arī a la carte trīs kārtu ēdināšana no restorāna. Tā kā draudzība OTTO saista ar Bonifacio & Filhos vīnu darītavu Karvoeirā netālu no Lisabonas, visus viesus OTTO iepriecina ar ikdienas Vīna pēcpusdienu.

Saules stari Pāvilostā ir par sprīdi garāki!

Foto autors - Valters Pelns

OTTO Hotel & Sun, arhitekte Rasa Kleina

Šī vietne izmanto sīkdatnes lai uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību un funkcionalitāti.
Sapratu
Priecājamies dalīties ar savām fotogrāfijām!

Turpināt lejuplādēt

Ja vēlaties atbalstīt portālu ar savu brīvprātīgo ziedojumu tā attīstībai:
PayPal:
vai
Bankas pārskaitījums:
Aija Pastare
Konts: LV13HABA0551043352866