0
info@redzet.eu

Dažādi » Reklāma

Dr. Zaržecka un Dr. Krūmiņa plastiskās ķirurģijas klīnikaGalvenais plastiskais ķirurgs – Dr. Jānis Zaržeckis
Lasīt aprakstu
Krūšu palielināšanas operācija, Krūšu palielināšana

Krūšu palielināšanas operācija

PAR
BRĪVU
1000 x 667 px
72 dpi
145 KB
L 6000 x 4000 px
50.8 x 33.87 cm / 300 dpi
REDZĒT licence
Bezmaksas komerciālai lietošanai
Ja vēlaties atbalstīt portālu www.redzet.eu
ar savu brīvprātīgo ziedojumu tā attīstībai

Krūšu palielināšanas operācija

Dr. Zaržecka un Dr. Krūmiņa plastiskās ķirurģijas klīnika ir viena no vadošajām plastiskās ķirurģijas klīnikām Latvijā. Klīnikā strādājošajiem plastiskajiem ķirurgiem ir 25 gadu pieredze un tie kopā ir veikuši vairāk kā 30 000 veiksmīgas plastiskās operācijas tostarp 2000 krūšu palielināšanas.

Augsti kvalificētu ārstu ilggadējā darba pieredze un plašās zināšanas ir pamats, kas palīdz mums nodrošināt mūsu pacientiem vislabāko rezultātu!

www.plasticsurgery.lv

Adrese: Gertrūdes iela 3, Rīga
Tālrunis: (+371) 67201042
E-pasts: info@plasticsurgery.lv

Darba laiks: Birojs atvērts darbadienās 10:00 - 17:00

Krūšu palielināšana jeb mamoplastika ir populārākā plastiskās ķirurģijas manipulācija pasaulē. Skaistas un formīgas krūtis ir gandrīz katras sievietes sapnis. Taču ne visām sievietēm sanāk šo sapni sasniegt. Bērna barošana ar krūti, strauja notievēšana, hormonāli traucējumi vai vienkārši neattīstītas krūtis ir biežākie iemesli, kāpēc sievietes bieži vien izvēlas par labu krūšu palielināšanas operācijai. Krūšu palielināšanas operācijas tiek veiktas, lai uzlabotu krūšu formu un panāktu vēlamo krūšu apjomu.

Kā izvēlēties atbilstošu krūšu implantu veidu?

Krūšu palielināšanai izmanto speciālus ar silikona kohezīvā gēla pildītus implantus, kas pat pie implanta apvalka plīsuma nevar izplūst un nodarīt kaitējumu pacienta veselībai. Plastiskās operācijas laikā tiek novietoti zem krūts dziedzera vai muskuļa.

Krūšu implanti atšķiras pēc to formas, tilpuma un izmēra, radot iespēju pielāgot katram klientam atbilstošākos implantus, atkarībā no vēlmēm un individuālām fiziskām īpašībām, kā arī, lai panāktu vēlamo efektu un labāko rezultātu. Ir pieejami divu veidu krūšu implanti – apaļie vai anatomiskie jeb pilienveida implanti. Ar anatomiskiem implantiem tiks panāks dabiskāks efekts, jo tie vairāk atdarina dabisko krūšu formu, taču apaļie implanti būs labāk piemēroti sievietēm, kuras vēlās izteiksmīgāku un formīgāku dekoltē.
Vairāk: www.plasticsurgery.lv

Šī vietne izmanto sīkdatnes lai uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību un funkcionalitāti.
Sapratu
Priecājamies dalīties ar savām fotogrāfijām! (Par mums)

Turpināt lejuplādēt

Portāla darbību varat atbalstīt, nopērkot kādu no fotogrāfijām augstākā kvalitātē vai ar brīvprātīgo ziedojumu:
PayPal:
vai
Bankas pārskaitījums:
Aija Pastare
Konts: LV13HABA0551043352866