0
info@redzet.eu

Sieviete

Fotosesija studijāFotosesija brīvā dabā
Lasīt aprakstu
Fotosesija studijā, Sieviete, Fotosesija, Melnbaltā fotogrāfija

Fotosesija studijā

Kods: DA-049-08
Fotogrāfijas autors: Aivars Gulbis
Bildēts 2008. gada 05. decembrī
Ja vēlaties atbalstīt portālu www.redzet.eu
ar savu brīvprātīgo ziedojumu tā attīstībai

Fotosesija studijā

Kods: DA-049-08
Fotogrāfijas autors: Aivars Gulbis
Bildēts 2008. gada 05. decembrī
Ja vēlaties atbalstīt portālu www.redzet.eu
ar savu brīvprātīgo ziedojumu tā attīstībai

Sieviete ir pieaudzis sieviešu dzimuma cilvēks. Sieviete pēc dzimumpiederības tiek atšķirta no vīrieša, bet pēc vecuma pazīmēm no meitenes (sieviešu dzimuma bērns), persona, kas dzimuma ziņā ir pretstats vīrietim.

Sieviete ir emocionālāka un trauslāka par vīrieti.

Bioloģiski sievieti raksturo sieviešu reproduktīvie dzimumorgāni, kuru loma ir bērna ieņemšana, iznēsāšana un barošana. Sievietes hromosomas ir XX atšķirībā no vīrieša XY.

Kaut arī sieviešu dzimstība ir zemāka nekā vīriešu (attiecība ir aptuveni 1:1,05), pateicoties ilgākam vidējam dzīves ilgumam 60 gadu vecu cilvēku grupā sieviešu un vīriešu attiecība ir apmēram 100:81.

Mēdz teikt, ka sievietes ir no Venēras, vīrieši – no Marsa. Ir būtiskas atšķirības tajā, kā sievietes un vīrieši uztver pasauli, attiecības, kādas ir viņu prioritātes.

Sievietes augtu vērtē mīlestību un harmoniskas attiecības. Lai ļautu viņai justies mīlētai un vajadzīgai, nepieciešams palīdzēt un izrādīt rūpes. Jūtot, ka tiek mīlēta, sieviete saņem jaunu stimulu dzīvei un darbam. Pretējā gadījumā velk „atbildības nastu”, un gandarījuma vietā viņai ir sajūta, ka devusi par daudz un pretim saņēmusi pārāk maz. Jūtoties aizsargāta un lolota, arī pretim sniedz mīļumu, sirsnību un siltumu.

Rodoties problēmai, sieviete sāk par to runāt. Galvenais nav rast risinājumu, bet gan ,,izkratīt’’ sirdi, gūt atvieglojumu, daloties savos pārdzīvojumos, un justies saprastai. Sieviete ir emocionāla un jūtīga, šādos brīžos viņa nespēj ātri nomierināties un sākt racionāli un loģiski spriest. Toties, ja tiek uzklausīta, sieviete pamazām nomierinās. Šādos brīžos nav jādod padomus, bet jābūt labam klausītājam. Bieži vien tieši runājot – skaļi domājot – sieviete saprot, ko īsti gribēja teikt. Lai pilnībā izteiktu savas jūtas Teiktajam bieži vien tiek piešķirta emocionāla nokrāsa, tas tiek ļoti sakāpināts vai vispārināts. Ja visu teikto uztver burtiski, rodas problēmas saprast, ko sieviete vispār gribēja pateikt. Sievietei pareizo rīcību bieži vien priekšā pasaka intuīcija, nevis loģiska spriešana.

Sieviete var veltīt daudz laika rūpēm, palīdzības un atbalsta sniegšanai citiem. Sievietēm svarīgākas ir attiecības, nevis mērķis.

Mīlot, sieviete vēlas saņemt uzmanību, atkārtotus mīlestības apliecinājumus, uzticību, sapratni, cieņu. Sieviete vienā brīdī var justies ļoti labi, mīlestības pārpildīta un spēj to dāvāt arī citiem. Bet pēc mirkļa garastāvoklis jau var būt pilnīgi pretējs, viss šķiet bezjēdzīgs un slikts. Šādos brīžos viņai vajadzīgs atbalsts un siltums. Cīnās par tiesībām būt aizvainotai un Sieviete vēlas, lai viņai būtu tiesības justies aizvainotai, vājai un tomēr mīlētai un saprastai.

Šī vietne izmanto sīkdatnes lai uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību un funkcionalitāti.
Sapratu
Priecājamies dalīties ar savām fotogrāfijām! (Par mums)

Turpināt lejuplādēt

Portāla darbību varat atbalstīt, nopērkot kādu no fotogrāfijām augstākā kvalitātē vai ar brīvprātīgo ziedojumu:
PayPal:
vai
Bankas pārskaitījums:
Aivars Gulbis
Konts: LT503250065545151024
REVOLT21